Районний етап обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2020»

У рамках проведення районного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2020», з  метою виявлення талановитих та обдарованих дітей, розвитку  і  популяризації українського мистецтва  23  та 28 січня 2020 року в  Будинку культури «Дружба»  проведено  районний  фестиваль  читців  та солістів-вокалістів «Зіркова мрія-2020». У конкурсі читців і вокалістів   взяли участь 89 школярів із  15 закладів освіти району. На свято завітали Людмила Зотова, помічниця-консультант Народного депутата України Геннадія Вацака, Михайло Гоцуляк, заступник голови Могилів-Подільської  райдержадміністрації, Юрій Мельник, начальник відділу освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації та Тетяна Іванчишина, головний спеціаліст відділу освіти  райдержадміністрації. До уваги журі та глядачів   були представлені  вокальні,  поетичні та гумористичні  твори. Присутні  мали можливість насолодитись талантами юних читців та вокалістів.  Діти  продемонстрували належний  рівень виконавської майстерності, оригінальну подачу музичного та поетичного твору,  артистичність, чистоту інтонування, сценічну культуру та етику зовнішнього вигляду.

Всі учасники були відзначені подяками від  народного депутата України Геннадія Вацака, відділу освіти райдержадміністрації, міськрайонної об’єднаної профспілки працівників освіти. Подарунком для дітей були солодощі  та особливі призи від спонсора, які отримали Тетяна Гуменна, учениця 9 класу Юрковецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за майстерне виконання монологу Наталки із п’єси І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та  Ілона Чемес, учениця 11 класу Хоньковецької  середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за пісню  «Два  перстені». Кожному учаснику свята присвоєно оригінальний  титул: «Креативність», «Вишуканість», «Досконалість», «Неймовірність», «Зоряність», «Стильність», «Святковість», «Обдарованість», «Елегантність», «Фантастичність», «Колоритність», «Сценічність», «Співучість» тощо.