Тиждень психології в школах Могилів-Подільського району

З метою оптимізації освітнього  процесу, покращення взаємин у тріаді «учень – батьки – учитель» та створення сприятливого психологічного клімату в класних колективах,  збагачення знань учнів  про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, формування  прагнення учнів  до самопізнання, розкриття творчого потенціалу, створення позитивного емоційного настрою, пропаганда навичок конструктивного спілкування, попередження булінгу в класних колективах, здорового способу життя та розвитку життєвої компетентності учнів в школах Могилів – Подільського району з 17 по 21 лютого 2020 року було проведено тиждень психології.

Здобувачі освіти, батьки, вчителі були активними учасниками даних  заходів.  Вони  щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту, що відповідала зазначеній темі дня.

Різноманітні види психологічної роботи,  застосовані під час проведення Тижня психології,  дали змогу всім учасникам педагогічного процесу стати єдиним цілим та готовими до  відкритого спілкування.