Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації

День безпечного Інтернету

На виконання листів Міністерства освіти і науки України №1/9-76 від 10.02.2020 року “Щодо проведення уроку до Дня безпечного Інтернету” та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 12.02.20 № 1357, даний урок у закладах загальної середньої освіти Могилів-Подільського району провели на тиждень пізніше, після карантину.

 17 лютого 2020 року у навчальних закладах району відбулися різноманітні заходи до Дня безпеки в Інтернеті. Метою стало поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

У цей день були проведені заходи для учнів різних вікових категорій: тренінги «Безпечний Інтернет та соціальні мережі», «Кібербулінг»  (5-11 класи); відео-уроки на тему: «Інтернет - користь чи прихована небезпека», конкурси про безпечний Інтернет (1-4 класи).

Учні визначали негативний вплив мережі на підростаюче покоління, ознайомлювалися з правилами поведінки в Інтернеті,  охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.« повернутися до списку новин