Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації

Відзначення Міжнародного Дня рідної мови

21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це значуще свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави.

Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління рідну мову, мудрість, культуру, традиції та обряди.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у закладах загальної середньої освіти району проведені творчі диспути, мовні конкурси, книжкові виставки, літературні подорожі, презентації, круглі столи, тематичні уроки тощо.

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку рідної мови, як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури    колектив відділу освіти Могилів-Подільської районної державної адміністрації  відзначив цю святкову дату написанням диктанту «Україна в нас одна» та переглядом музично-літературної композиції «Мова - доля наша». Кожен з учасників мав змогу ще раз перевірити свою орфографічну й пунктуаційну грамотність, а головне – відчути себе невід’ємною частинкою великого народу, багатого на славну історію.« повернутися до списку новин