Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації

навчання з питань охорони праці операторів котелень та машиністів (кочегарів) котелень

Перед початком опалювального сезону актуальним є питання проведення щорічного спеціального навчання з питань охорони праці операторів котелень та машиністів (кочегарів) котелень.

Для успішної професійної діяльності людей даних професій необхідні ґрунтовні знання про будову, порядок експлуатації та обслуговування котлів, вивчення способів попередження і ліквідації несправностей, аварій; правил і норм безпеки і виробничої санітарії, протипожежного захисту тощо.

Вінницький обласний навчально-курсовий комбінат аграрної освіти відповідно до п. 4 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) регулярно організовує навчання та перевірку знань з питань охорони праці з урахуванням конкретних видів робіт, виробничих умов, функціональних обов’язків зазначених працівників. Цього року 15 жовтня 2020 року, з дотриманням протиепідемічних заходів та використанням засобів індивідуального захисту пройшли відповідне навчання та перевірку знань працівники шкіл та закладів дошкільної освіти, відділу освіти, що експлуатують котли, які працюють на твердому паливі.

Під час навчання Коротинська Ольга, викладачка Вінницького обласного навчально-курсового комбінату аграрної освіти наголосила на особливостях експлуатації різних типів котлів, звернула увагу на ризики та основні види небезпеки для обслуговуючого персоналу. Перевірка знань була проведена відповідною комісією.

Відділ освіти Могилів-Подільської районної державної адміністрації« повернутися до списку новин