Доступ до публічної інформації

Планування роботи відділу освіти Могилів-Подільської  районної державної адміністрації розроблено з урахуванням Положення про відділ освіти, завдань, покладених на нього, та пропозицій, внесених усіма структурними підрозділами відділу, з урахуванням перспективних завдань – створення умов для послідовної та узгодженої діяльності на території району державної політики у сфері освіти, інноваційної діяльності, інтелектуальної власності.

Реалізація основних завдань освітньої галузі здійснюватиметься через чітке дотримання та виконання прийнятого 5 вересня 2017 року № 2145-VIII Закону України „Про освіту” та з урахуванням змін, внесених до Законів України „Про дошкільну освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про професійно-технічну освіту”, „Про вищу освіту”, „Про позашкільну освіту”, „Про охорону дитинства”, „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, Національної стратегії розвитку освіти в Україні, Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти „Нова українська школа”, державних національних та регіональних програм у галузі освіти та науки.

Також забезпечено мови для здійснення дієвого громадського контролю за діяльністю відділу освіти, формування відкритих та загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та її своєчасне оприлюднення на веб-сайті, передбачених вимогами ст.30 Закону  Закону України „Про освіту”.

Детальну інформацію розміщено в бічному меню.